Patryk Vega Plagi Breslau Myślibórz  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Myślibórz gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka trudniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ten Wrocław. W mieście tym dołącza do dużych morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje kobiety też zajmują zawsze lekarstwo na sumieniu, a wymiar prawd stanowi w stosunku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w istotę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej również tej tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest właściwe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej sytuacji Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo subtelne i ciężkie śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Zaczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do innych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – absolutnie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego dojść gdyż kina nie są w mieszkanie pogodzić się na rzecz gdzie ten sam obraz jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na zasada do wykonywania prac w terminie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wysyłany w kinach powód ten potrzebuje być spełniony. W obecnym limicie nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga być określony dla nich na wyłączność przez dany czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na sieciach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z propozycji odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni to kierunek – wyświetlanie obrazów na sieciach internetowych stoi się coraz bardziej atrakcyjne. Spotykają w obecnym ogromny potencjał. Patryk Vega uważa także, iż jest zatem chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka stanowi diametralnie inna niż ja również to wszystko co czyniła do tej chwili […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną bajkę i w obecną bohaterkę, no i uważam nadzieję, iż to podobnie będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, które są inne niż te, z których jestem popularna do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do zobaczenia w własnych polskich kinach, produkcja ta dawana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a też na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten widziany jest jak bardzo wykonany – część spośród widzów ma go zbyt spektakl trzymający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż stanowi w nim niezwykle dynamiczna historia i atrakcyjna fabuła. Z drugiej strony znajdziemy także liczbę osób prowadzącą opinię na słabszy montaż albo i niższą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to wyłącznie inny Vega. W obecnym filmie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich tych filmów. Nie nosi i mieszania gatunków. Więc stanowi natomiast czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w procesu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego okresu nie są w mieszkanie uzyskać gdy ta sprawa się skończy. Jest obecne niewątpliwie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Article Rating