endermologia Kołobrzeg

endermologia Kołobrzeg

25 lutego, 2019 0 przez Szymon Majewski

Można z wszystkim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na wielki poziom życia. Jeszcze wiele osób starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w okresie przynieść tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta i uczenia fizyczne nie przynoszą spodziewanych efektów? Odpowiedzią na bieżące tematy mogą istnieć nowe zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Mieszkowice

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym oczywiście jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy to ostatnim jednym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co wewnątrz tym chodzi długiego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród obecnym zabiegiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, ale oraz po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą strategią możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień pamiętamy więcej do rezygnowania z cellulitem opornym na wykonywanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten przedmiot albo nawet pozbyć się go w całości. Co bardzo, w zysku regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg stymuluje do lekturze fibroblasty, które tworzą nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie wysoko lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w prostym stylu? Specjaliści z Kliniki Miracki świadczą o serii 10-20 środków (w zależności od tego, jaki właśnie efekt chcemy uzyskać), a również zaznaczają, że ważne efekty będą znane już po skończeniu 3-4. Zabiegi wytwarza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem dobrym dla wszystkich kobiet, jakie chciałyby w niski, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad kondycją swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii potrzebne jest wciąż prowadzenie zdrowego sposobie bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy także z powodzeniem kojarzyć z pozostałymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej porad na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating