Agencja Pracy Świdwin  tel:  533 024 116

Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Szymon Majewski

Leasing pracowników
Świadczymy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na dany czas. Istnieje wtedy droga o znacznie tańsza i korzystniejsza od zwykłego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na nasze wyroby.

Agencja Pracy Białogard tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na podstawie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w sukcesu jakiegokolwiek nowego sposobie zatrudnienia. Jeszcze będą czyli oni nosili obowiązek terminowo układać się w spółce, rzetelnie wykonywać powierzone im działania, a dodatkowo bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z serii oszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu, ponieważ wszystkie formalności powiązane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na gruncie naszego kraju używa na siebie swoja agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając kobietę z zagranicy na podstawie leasingu. Istnieje obecne w sum legalna i tradycyjna forma zatrudnienia pracownika. Da Ciż ona na utrzymanie dodatkowego personelu na ściśle określony czas, a następnie, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do określonej wielkości znanej nazwy.

Oferujemy pracowników zdolnych do czynienia bardzo wielu nowych zadań, tak powiązanych z produkcją fizyczną, jak i wewnętrzną. Współpracują z nami osoby chcące zaangażować się w częściach także takich, jak motoryzacja czy mechanika, jak i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Białogard tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu pracowników oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę propozycję, szukając człowieka na krótki okres?

Przede wszystkim, zmniejszasz wydatki powiązane z zatrudnieniem danej jednostki. Nie musisz martwić się formalnościami, albo nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – zaprezentujemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, i ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że gościa na podstawie leasingu znajdziesz z nami teraz w jeden dzień, zaraz po otrzymaniu dokumenty z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz właśnie ustalić to, które chcenia jesteś także których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o możliwości stanowisko. Nie będziesz potrzebował przeprowadzać rekrutacji „na ślepo” natomiast w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie przedstawić nasze pragnienia, i my odpowiadamy, że i właśnie znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że pracownik, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci ktoś o większych kwalifikacjach, możesz w dowolnym momencie dać się do nas o jego zmianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszelkich formalności, a dodatkowo zaproponujemy Ci drugiego człowieka na zajęcie zwolnionej osoby. Z różnej jednak strony, jeśli pracownik pokaże się doskonale zbierać się w Twoim systemie oraz będziesz zadowolony spośród jego funkcji, zaoferujemy Ciż możliwość zatrudnienia go na wszystek etat. Da Ciż toż osiągnąć z razu sprawdzoną i zdecydowaną kobietę do lektury, bez potrzebie otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania kogoś na etap próbny.
Agencja Pracy Białogard tel: 533 024 116

Pamiętaj również, że całych weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawdy jego wiedz dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ciż go jak kandydata. Podejmując współpracę z wszelkim z naszych gości przekonywali się, czy informacje zamknięte w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgoda z nami byłaby zła. Zatrudniając naszego człowieka w całości leasingu zyskasz więc pewność, że naprawdę współpracujesz z kobietą potrafiącą się na prac.

Agencja Pracy Białogard tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ścianie w całości leasingu to to naprawdę świetny projekt na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko wykonywa się w sum legalnie, i Ty możesz napawać się efektami pracy drugiej roli w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i dbaj: jednak jesteś możliwość zatrudnić odpowiedniego człowieka na stałe. Nie oczekuj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Białogard tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating